زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97

ساخت وبلاگ
چکیده : پذیرفته شدگان نهایی این آزمون جهت ثبت نام، مازاد بر پذیرفته شدگان مدارس استعدادهای درخشان، از سوی... با عنوان : زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 بخوانید :


پذیرفته شدگان نهایی این استعدادهای درخشان، از سوی مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان به ادارات کلّ آموزش و پرورش استان ها، معرّفی خواهند شد.

 

آیا می دانید شیوه  چگونه است؟

آیا به  آزمون تیزهوشان ششم و نهم خود اعتراض دارید؟

 

 
 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید
 

 

 

 

تاریخ نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97

 

برای دریافت نتایج تیزهوشان هر استان باید به سایت مربوطه آن مراجعه کرد و هر ساله در بازه زمانی شده به دلیل مراجعه زیاد به سایت، دریافت کارنامه و حتی ورود به صفحه نتایج به سختی صورت می گیرد. دانش آموزانی که موفق به دیدن نتیجه آزمون خود نشده اند می توانند برای دریافت آن و همچنین نام کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول شدند با ما در ارتباط باشند. 

 

 

 

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 


منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مشتمل بر دو دسته سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می باشد. 20% نمره آزمون مربوط به استعداد تحلیلی و 80% نمره مربوط به استعداد تحصیلی است. منابع استعداد تحصیلی شامل قرآن، فارسی، مطالعات اجتماعی، تفکر و پژوهش، علوم تجربی و ریاضی می باشد. اما با توجه به اینکه دانش آموزان پایه ششم نمی دانند چه کتابی برای تیزهوشان بخوانیم که در آزمون تیزهوشان 97 قبول شویم؟ و با سوالات چهارگزینه ای آشنایی کامل ندارند نیاز به کتب آموزشی و کمک درسی دارند تا حدودا با نحوه سوالات آشنا شوند.

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 


...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : جمعه 20 بهمن 1396 ساعت: 19:50