ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

ساخت وبلاگ
چکیده : همان طور که می دانید تحصیل در دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت شهریه است و معمولا بعد از اطلاع از عنوان رش... با عنوان : ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 بخوانید :

همان طور که می دانید تحصیل در آزاد مستلزم پرداخت شهریه است و معمولا بعد از اطلاع از عنوان رشته های موجود در این دانشگاه، داوطلبان ثبت نام در دانشگاه آزاد درباره میزان شهریه ثابت و متغیر رشته تحصیلی خود سوالاتی دارند که می توانند از ما بپرسند.

 

آیا می دانید شرایط نقل و انتقالات و مهمانی دانشگاه آزاد چیست؟ 

آیا بدون آزمون هم می توان در رشته های دانشگاه آزاد ثبت نام کرد؟ 
مدارک لازم برای ثبت نام چیست؟

کلیه داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد می توانند جهت اطلاع از چگونگی  دانشگاه آزاد 97-98 و کسب اطلاعات دقیق از نحوه انتخاب رشته از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده نمایند.

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه آزاد با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

  

داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته ای خاص گاهی با اینکه خیلی تلاش می کنند تا در رشته مورد نظرشان تحصیل نمایند ولی با توجه به رقابت موجود موفق به قبولی در کنکور نمی شوند، دانشگاه آزاد با شرایطی که ایجاد کرده افراد متقاضی ثبت نام بدون آزمون رشته های دانشگاه آزاد می توانند بدون شرکت در آزمون ، دانشجو رشته مورد علاقه خود شوند.  

 

  

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  

دانشگاه‌ها زمانی می‌توانند متوجه شوند که آیا ظرفیت خالی دارند یا خیر که مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان به پایان رسیده باشد. برای همین است که معمولا مدتی بعد از پایان مهلت ثبت‌نام دانشگاه‌های مختلف اعلام تکمیل ظرفیت می‌نمایند. داوطلبانی که مایل به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور آزاد هستند می بایست در زمان اعلام شروع با دقت به تمامی شرایط ذکر شده اقدام به ثبت نام نمایند.

  

 

 
 
 
 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.لینک مفید:

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 6:48